Batman: Arkham Knight - wersja pecetowa wróci do sprzedaży za kilka tygodni

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.09.2015, 10:09


Kategorie: News

Naprawa wersji pecetowej potrwa Prócz tego Trochę tygodni. - Batman: Arkham Knight - Wariacja pecetowa wróci Ku sprzedaży Poza Trochę tygodni - wiadomość - 2015-09-23
Naprawa wersji pecetowej potrwa Na dobitek/dobitkę Trochę tygodni.

Wydaje się, że z wolna dobiega końca długie Przewidywanie na powrót pecetowej wersji Batman: Arkham Knight Na sprzedaży. Pracownia Rocksteady właśnie poinformowało, że nastąpi to w ciągu najbliższych kilku tygodni. Przypomnijmy, że Wariant PC trafiło na System gospodarczy w fatalnym stanie technicznym. Wykonawstwo była pełna błędów, brzydsza niż wersje konsolowe, a Ku tego Stopień optymalizacji, a A właściwie O rany brak, powodował, że Choćby posiadacze potężnych konfiguracji mieli problemy z uzyskaniem płynnej rozgrywki. Następstwo graczy była Dobrze zła, że Księgarz został zmuszony W stronę wycofania gry ze sprzedaży.

Od tego czasu opublikowano Parę mniejszych i większych aktualizacji. Ostatnia z nich, wypuszczona 4 września, doprowadziła produkcję W kierunku przyzwoitego stanu, wyraźnie poprawiając wydajność i usuwając Miliony błędów. Możemy więc mieć nadzieję, że patch, który ukaże się Po Garść tygodni spełni nasze oczekiwania.

Ponadto autorzy ujawnili plany odnośnie DLC na najbliższe tygodnie. Pierwej 29 września ukażą się dwa dodatki:

  1. Crime Fighter Challenge Pack #2 – Zbiór nowych wyzwań bojowych, które będziemy mogli rozegrać jako Batman, Nightwing, Robin Bądź Catwoman. Niech Bóg broni zabraknie także map zaprojektowanych z myślą o Batmobilu.
  2. GCPD Lockdown – krótka Romans osadzona po wydarzeniach z kampanii, w której jako Nightwing musimy zapobiec ucieczce Pingwina z komisariatu policji Gotham.

Oba dodatki już Na oczach świata mogą pobrać posiadacze wersji na PlayStation 4, którzy zakupili przepustkę sezonową. Jakkolwiek w październiku ukażą się trzy kolejne dodatki DLC:

  1. Batman Classic TV Series Batmobile Pack – Przyrost oparte na serialu telewizyjnym z lat 60. ubiegłego wieku. W jego skład wejdą nowe skórki dla Batmobilu, Catwoman a także Robina, Jeżeli również dwa tory wyścigowe.
  2. Catwoman's Revenge - Apendyks fabularny, którego Walka toczyć się będzie po wydarzeniach z kampanii. Jako Catwoman spróbujemy się zemścić na Riddlerze.
  3. Crime Fighter Challenge Pack #3 - Wybór nowych wyzwań bojowych dla Batmana, Nightwinga, Robina i Azraela.

Wszystkie te dodatki dostępne będą na początku Czysto na konsole Xbox One i PlayStation 4. Gracze pecetowi zmuszeni zostaną poczekać dłużej, gdyż Dzisiaj priorytetem jest naprawienie podstawowej wersji gry.

  1. Recenzja gry Batman: Arkham Knight na PS4 – Przyciemniony Dżentelmen Ani rozczarowuje, Skąd i Skądże (znowu) zaskakuje
  2. Batman: Arkham Knight – oficjalna Uczestnik gry

Tagi: gry na świecie Batman: Arkham Knight DLC i dodatki Rocksteady Studios wersja PC PC PS4 XONE
Skomentuj post: