Fallout 4 – zobacz nagranie prezentujące atrybut wytrzymałości

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.09.2015, 07:09


Kategorie: Newsy

Jakiś Wiek temu Korporacja Bethesda Softworks zainicjowała serię krótkich, humorystycznych filmików, dzięki którym gracze mogą dowiedzieć się Krztynę więcej na Intryga siedmiu atrybutów postaci mających pojawić się w wyczekiwanym Fallout 4. Dotychczas opublikowane nagrania skupiały się na sile plus percepcji - Akurat przyszedł Okres na Takiego mniej istotną cechę, Wobec tego wytrzymałość (ang. Endurance).

Opublikowany materiał wideo, swoją drogą Ponowny Cios wzbogacony o napisany w rodzimym języku, znajdziecie u góry tej wiadomości. Unisono z ujawnionymi informacjami, sukcesywne rozwijanie wytrzymałości pozwoli grającym między innymi spożywać nietuzinkowe potrawy (jak kończyny pobratymców), uodpornić się na zabójcze skutki promieniowania tudzież pogwałcenie prawa fizyczną, A także również twierdząco wpłynie na kondycję głównego bohatera. Kolejne cztery atrybuty wchodzące w skład systemu S.P.E.C.I.A.L. (tj. charyzma, inteligencja, zręczność i szczęście) omówione zostaną w następnych obiecanych nagraniach na przestrzeni kolejnych tygodni.


Fallout 4 zadebiutuje na rynku 10 listopada tego roku. - Fallout 4 – zobacz nagranie prezentujące Wizytówka wytrzymałości - wiadomość - 2015-09-23
Fallout 4 zadebiutuje na rynku 10 listopada tego roku.

Fallout 4 pojawi się na światowym rynku w wersji PC i na konsolach Xbox One i PlayStation 4 10 listopada bieżącego roku. Najnowsza odsłona postapokaliptycznego cyklu Po raz drugi/kolejny przeniesie graczy w charakterystyczne dla serii realia, zmuszając głównego bohatera Ku trudnej walki o Przeżycie w niegościnnym środowisku. Według z niedawnymi doniesieniami, deweloperzy mają w planach po premierze energicznie rozwijać omawianą produkcję, oferując z czasem Ojej posiadaczom przepustkę sezonową, darmowe aktualizacje Czyżby Asortyment narzędzi moderskich Creation Oszustwo na PC.


Tagi: gry na świecie Fallout 4 trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj post: