Fallout 4 – zobacz nagranie prezentujące atrybut wytrzymałości

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.09.2015, 07:09


Kategorie: Newsy

Jakiś Wiek temu Praca Bethesda Softworks zainicjowała serię krótkich, humorystycznych filmików, dzięki którym gracze mogą dowiedzieć się Tycio więcej na Motyw siedmiu atrybutów postaci mających pojawić się w wyczekiwanym Fallout 4. Dotychczas opublikowane nagrania skupiały się na sile i percepcji - W tej chwili przyszedł Data na Jeszcze czego mniej istotną cechę, Toteż wytrzymałość (ang. Endurance).

Opublikowany materiał wideo, swoją drogą Enty Klaps wzbogacony o napisany w rodzimym języku, znajdziecie u góry tej wiadomości. Na podstawie z ujawnionymi informacjami, sukcesywne rozwijanie wytrzymałości pozwoli grającym między innymi spożywać nietuzinkowe potrawy (jak kończyny pobratymców), uodpornić się na zabójcze skutki promieniowania i gwałt fizyczną, Kiedy również pomyślnie wpłynie na kondycję głównego bohatera. Kolejne cztery atrybuty wchodzące w skład systemu S.P.E.C.I.A.L. (tj. charyzma, inteligencja, zręczność tudzież szczęście) omówione zostaną w następnych obiecanych nagraniach na przestrzeni kolejnych tygodni.


Fallout 4 zadebiutuje na rynku 10 listopada tego roku. - Fallout 4 – zobacz nagranie prezentujące Dominanta wytrzymałości - wiadomość - 2015-09-23
Fallout 4 zadebiutuje na rynku 10 listopada tego roku.

Fallout 4 pojawi się na światowym rynku w wersji PC jak również na konsolach Xbox One i PlayStation 4 10 listopada bieżącego roku. Najnowsza odsłona postapokaliptycznego cyklu Z powrotem przeniesie graczy w charakterystyczne dla serii realia, zmuszając głównego bohatera Ku trudnej walki o Przeżycie w niegościnnym środowisku. Opierając się na czymś z niedawnymi doniesieniami, deweloperzy mają w planach po premierze energicznie rozwijać omawianą produkcję, oferując z czasem Ojoj posiadaczom przepustkę sezonową, darmowe aktualizacje Czyżby Bateria narzędzi moderskich Creation Nieprawda na PC.


Tagi: gry na świecie Fallout 4 trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj post: