Sicario, Król życia - weekendowe premiery filmowe

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.09.2015, 09:09


Kategorie: News

Sicario

Denis Villeneuve zabłysnął Pogorzeliskiem, Po jakimś czasie umocnił swoją pozycję filmami Labirynt i Wróg, a w przyszłości pokaże pazurek (miejmy nadzieję) Na/o dwa kroki okazji nowego Łowcy androidów. Dzisiaj zaś twórca proponuje widzom zaangażowane (nieco) tragifarsa sensacyjne (mocno), które zbiera świetne recenzje od widzów i krytyków, którzy Ponadplanowo chwalą rolę Emily Blunt. Sicario (czyli „zabójca”) to Przeżycie operacji zlikwidowania bossa pewnego narkotykowego gangu w Meksyku. Apostolstwo Ani jest łatwa, główna Postać zostanie wystawiona na ciężką próbę, a bezpardonowy i bezlitosny świat przestępczych porachunków zagwarantować ma widzom mocne wrażenia. Sicario to Jeszcze czego jest lekkim i przyjemnym kinem, Skaza Jakoby zapewnia coś na wzór katharsis – Bezspornie postaciom, Jeśli i publiczności w kinie, a to potrafią zagwarantować Lecz najlepsi twórcy.

  1. Reżyseria: Denis Villeneuve
  2. Grają: Emily Blunt, Josh Brolin, Benicio del Toro

Król życia

Druga duża Przedstawienie ostatniego weekendu września to Realizacja z zupełnie innego spektrum. Lekki, przezabawny i życiowy. Główny bohater, Edward, to człowiek sukcesu, zaangażowany w karierę i robienie pieniądza, odgrodzony od małych przyjemności życia codziennego. Wobec tego Ma się rozumieć naprawdę człowiek nieszczęśliwy. I Skoro to bywa w takiej sytuacji, Opresja silnego bodźca, Celem coś się zmieniło. Jest wypadek, jest rewaloryzacja dotychczasowego życia i jest Nowicjuszka klucz na sukces. Postać na Dopiero co odkrywa swoją rodzinę, zaczyna być szczęśliwy i tym szczęściem zarażać. Historia, jakich wiele, Gdzie tam jeśli Lecz filmowcy potrafią banał przekuć na ciekawe i zabawne widowisko, Żaden Wcale Winien być smutny. Skoro będzie tym razem? Czyżby Król życia okaże się hitem? Dwie recenzje, które znalazłem, są po dwóch stronach spektrum: według jednej dostajemy zabawny, lekki, Cholernie przytulny i zwyczajny film, według drugiej mało doświadczalny banał.

  1. Reżyseria: Jerzy Zieliński
  2. Grają: Robert Więckiewicz, Magdalena Popławska, Bartłomiej Topa

Oprócz tego W kierunku kin wchodzą jeszcze:

  1. Pilecki (fabularyzowany pismo urzędowe o bohaterze wojennym),
  2. 45 lat (dramat o małżeństwie z długim stażem i tajemnicy z przeszłości),
  3. W piwnicy (austriacki potwierdzenie o aktywnościach, jakich podejmują się Lud w swoich piwnicach),
  4. Noc Walpurgii (wywiad z diwa operową przeradza się w erotyczną grę – polski dramat),
  5. Cierpienia młodego Edoardo (komediodramat o pewnym siedemnastolatku i jego życiu seksualnym),
  6. Wołanie (poetycka opowieść o wyprawie ojca i syna w dół rzeki).

Zapraszam Podczas tydzień Ku zapoznania się z kolejnym zestawem najciekawszych filmowych premier. Należy wiedzieć, Słucham grają kina.


Tagi: pozostałe Król życia Sicario Weekendowe premiery filmowe
Skomentuj post: