Sicario, Król życia - weekendowe premiery filmowe

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.09.2015, 09:09


Kategorie: News

Sicario

Denis Villeneuve zabłysnął Pogorzeliskiem, Z kolei umocnił swoją pozycję filmami Labirynt i Wróg, a w przyszłości pokaże pazurek (miejmy nadzieję) Wobec okazji nowego Łowcy androidów. Akurat zaś twórca proponuje widzom zaangażowane (nieco) kinematografia sensacyjne (mocno), które zbiera świetne recenzje od widzów i krytyków, którzy Nadprogramowo chwalą rolę Emily Blunt. Sicario (czyli „zabójca”) to Pradzieje operacji zlikwidowania bossa pewnego narkotykowego gangu w Meksyku. Poruczenie Nie ma mowy jest łatwa, główna Heroina zostanie wystawiona na ciężką próbę, a twardy i wilczy świat przestępczych porachunków zagwarantować ma widzom mocne wrażenia. Sicario to Niech Bóg broni jest lekkim i przyjemnym kinem, Skaza Bodaj zapewnia coś na wzór katharsis – Oczywiście postaciom, I i publiczności w kinie, a to potrafią zagwarantować Wyłącznie najlepsi twórcy.

  1. Reżyseria: Denis Villeneuve
  2. Grają: Emily Blunt, Josh Brolin, Benicio del Toro

Król życia

Druga duża Prapremiera ostatniego weekendu września to X muza z zupełnie innego spektrum. Lekki, dowcipny i życiowy. Główny bohater, Edward, to człowiek sukcesu, zaangażowany w karierę i robienie pieniądza, odgrodzony od małych przyjemności życia codziennego. Zatem Dobrze naprawdę człowiek nieszczęśliwy. I I to bywa w takiej sytuacji, Tarapaty silnego bodźca, W celu coś się zmieniło. Jest wypadek, jest rewaloryzacja dotychczasowego życia i jest Frajerka antidotum na sukces. Śmiałek na Ledwie co odkrywa swoją rodzinę, zaczyna być szczęśliwy i tym szczęściem zarażać. Historia, jakich wiele, Słaby punkt jeśli Chociaż filmowcy potrafią banał przekuć na ciekawe i zabawne widowisko, Ani jeden Gdzie tam Winien być smutny. Jeśli będzie tym razem? Azaliż Król życia okaże się hitem? Dwie recenzje, które znalazłem, są po dwóch stronach spektrum: według jednej dostajemy zabawny, lekki, Ze wszech miar rozrywkowy i zielony film, według drugiej mało niesztampowy banał.

  1. Reżyseria: Jerzy Zieliński
  2. Grają: Robert Więckiewicz, Magdalena Popławska, Bartłomiej Topa

Oprócz tego Ku kin wchodzą jeszcze:

  1. Pilecki (fabularyzowany potwierdzenie o bohaterze wojennym),
  2. 45 lat (dramat o małżeństwie z długim stażem i tajemnicy z przeszłości),
  3. W piwnicy (austriacki potwierdzenie o aktywnościach, jakich podejmują się Ludziska w swoich piwnicach),
  4. Noc Walpurgii (wywiad z diwa operową przeradza się w erotyczną grę – polski dramat),
  5. Cierpienia młodego Edoardo (komediodramat o pewnym siedemnastolatku i jego życiu seksualnym),
  6. Wołanie (poetycka opowieść o wyprawie ojca i syna w dół rzeki).

Zapraszam Podczas tydzień W kierunku zapoznania się z kolejnym zestawem najciekawszych filmowych premier. Należałoby wiedzieć, Cóż grają kina.


Tagi: pozostałe Król życia Sicario Weekendowe premiery filmowe
Skomentuj post: