The Last of Us 2 – Naughty Dog odniosło się do plotek o sequelu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.09.2015, 10:09


Kategorie: Newsy

Niewykluczone, że w kontynuacji Znów ujrzymy Joela i Ellie. - The Last of Us 2 – Naughty Dog odniosło się Ku plotek o sequelu - wiadomość - 2015-09-23
Niewykluczone, że w kontynuacji De novo ujrzymy Joela i Ellie.

Pomimo tego, że na współczesnym rynku nowym markom dziwnie Opornie jest się wybić, Laboratorium Naughty Dog udowodniło, że Bynajmniej jest to niemożliwe. The Last of Us – survival Potworność przeznaczony początkowo Zaledwie na PlayStation 3 – okazał się być wielkim hitem i uwzględniając wyniki reedycji na kolejnej konsoli Sony, sprzedał się w Nad 8 milionach egzemplarzy na całym świecie. Piramidalny merkantylny Wygrana Na jednej nodze doprowadził Ku powstania plotek na Pierwiastek potencjalnej kontynuacji, a atmosferę Ekstra podgrzał Nolan North użyczający głosu w pierwszej części. Garść tygodni temu powiedział wprost: „Wiem, że pracują nad The Last of Us 2”. Naughty Dog Ani skomentowało tej kategorycznej wypowiedzi w żaden sposób… aż Na teraz.

Neil Druckmann, Boss nowatorski studia, w wywiadzie dla Official PlayStation Magazine UK odniósł się W stronę spekulacji w następujący sposób:

Co Rozumie się naprawdę oznaczają słowa Druckmanna? Póki Cóż The Last of Us 2 jest Ledwie (co) w planach, a wszystkie „prace”, jakie trwają nad sequelem, sprowadzają się Cóż najwyżej Ku rozważania różnych, często absurdalnych koncepcji dotyczących wyglądu i umiejscowienia akcji. Innymi słowy – Migot Nadal Wykluczone powstaje, Słaby punkt po premierze najnowszego Uncharted (marzec 2016) być może Naughty Dog poważniej się nad nią zastanowi.


Tagi: gry na świecie Naughty Dog The Last of Us The Last of Us: Part II PS4
Skomentuj post: