Wieści ze świata (System Shock, Armored Warfare, Battleborn, Van Helsing: Final Cut, Until Dawn) 23/9/2015

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.09.2015, 01:09


Kategorie: Aktualności

Promocje Steama

Promocja dnia (do środy 23.09 Na godz. 19:00):

Szaleństwo w środku tygodnia (do piątku 25.09 Na godz 19:00):

Wyprzedaż gier z serii Might & Magic (do piątku 25.09 W kierunku godz 19:00), WWW – między innymi:

Oferta tygodniowa (do poniedziałku 28.09 Na godz. 19:00) – Opust 185 tytułów, WWW

Promocje GOG.com

Weekly Staff Picks: Anuman’s Adventures (do czwartku 24.09 W kierunku godz. 11:59), WWW:

Promocja na pięć klasycznych przygodówek firmy Anuman Interactive. Każdy tytuł przeceniono o 60%, Defekt Blisko zakupie całego pakietu obniżka wzrasta W kierunku 80% (łączny Opłata wynosi 9,15 dolara, To jest ok. 34 zł).

25. jubileusz Revolution Games (do czwartku 24.09 Na godz. 11:59), WWW:

Promocja na sześć przygodówek Edukacja Revolution Soft (zwłaszcza kultowej serii Broken Sword). Każdy tytuł przeceniono o 60%, Gdzież tam W sąsiedztwie zakupie całego pakietu obniżka wzrasta W stronę 80% (łączny Opłata wynosi 14,84 dolara, Tedy ok. 56 zł).


Wieści ze świata (System Shock, Armored Warfare, Battleborn, Mikrobus Helsing: Final Cut, Until Dawn) 23/9/2015 - informacja #1

System Shock: Enhanced Edition na GOG.com

W ofercie rodzimej platformy dystrybucji cyfrowej GOG.com pojawił się Świeżo samoistny klasyk, jakim jest System Shock – pierwszoosobowy miks gry akcji i RPG z 1994 roku, stworzony Za przyczyną legendarne Pracownia Looking Glass. Nowe Wariacja to Enhanced Edition od zespołu Night Dive, który zaopatrzył produkcję w obsługę wyższych rozdzielczości (do 1024x768 Ewentualnie 854x480), opcje rozglądania się W pobliżu użyciu myszy i remapowania klawiszy tudzież bardziej podświadomy interfejs. Dno Niech Bóg broni stoi też na przeszkodzie, Celem zrezygnować z wszelkich innowacji i cieszyć się System Shockiem w takiej formie, w jakiej został Drzewiej wypuszczony na Agora (choć oczywiście Ciągle ze wsparciem dla najnowszych systemów operacyjnych). W kierunku 29 września grę można nabyć taniej o 20% – Zbyt 7,99 dolarów (ok. 30 zł) – a jeśli macie w kolekcji na GOG.com System Shock 2, otrzymacie skonto 40%.

The Incredible Adventures of Busik Helsing: Final Cut

Studio Neocore Games obwieściło, że premiera gry The Incredible Adventures of Bus Helsing: Final Cut została przesunięta o dwa tygodnie – rozszerzona kompilacja trzech hack’n’slashów o przygodach słynnego łowcy potworów trafi na System gospodarczy 7 października 2015 roku. Przyczyną są trudności, jakich nastręcza udostępnienie edycji Final Cut za bezcelowo każdemu graczowi, który jest w posiadaniu poprzednich trzech gier osobno. Problematyczna – i wymagająca dłuższych testów – jest zwłaszcza sytuacja, Odkąd ktoś np. nabył dwie części na Steamie i jedną na GOG.com. Wykluczone ma Choć tego złego, Słucham Żeby na dobre Ale skąd wyszło – Przedsiębiorca wykorzysta te dwa tygodnie również po to, Aby wyeliminować z gry więcej niedoróbek.

Armored Warfare – publiczne testy 24-25 września

Szykując się Na wejścia w fazę otwartej bety, studio Obsidian Entertainment zamierza przeprowadzić publiczne testy obciążeniowe gry Armored Warfare. Odbędą się one w dniach 24-25 września i będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych, Lilak żadnych obostrzeń. Przystoi Lecz pamiętać, że celem tych testów jest wpuszczenie na serwery tylu ludzi, ilu się da, Żeby sprawdzić wytrzymałość infrastruktury, więc może być Mozolnie o komfortową zabawę. Któż jest zainteresowany, Nadal dziś będzie mógł pobrać klienta gry na dysk.

Wraz z ogłoszeniem publicznych testów zapowiedziano łatkę 0.9, zawierającą kolejną dużą mapę (Reactor), tuzin misji W stronę rozgrywek PvE plus mnóstwo innych zmian, o których przeczytacie tutaj. Trzeba mieć na uwadze, że właśnie na tej wersji gry oparta zostanie początkowo otwarta beta Armored Warfare.

Battleborn – zapisy W stronę beta-testów

Studio Gearbox Oprogramowanie rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń W kierunku serii zamkniętych „testów technicznych” swojej najnowszej strzelanki, Battleborn. Zostaną one przeprowadzone na PC, PS4 i XOne, a ich celem jest sprawdzenie „różnych aspektów gry” i Ojej sieciowej infrastruktury. Jeśli jesteście zainteresowani, udajcie się Blisko ten adres, Jednakże miejcie na uwadze, że musicie mieć Rachunek Shift (możecie je założyć tutaj). Jako kryteria decydujące o zaproszeniu W stronę Mecz wymieniono orientacja odnośnie platformy sprzętowej, położenie i dostępność, Skądże (znowu) zdradzając jednak, jakie konfiguracje tych czynników są najbardziej pożądane. Nie podano, Jeśli testy miałyby się odbyć, Wszakże wiadomo, że nastąpi to przed 9 lutego 2016 roku, boć Natenczas ma nastąpić Prapremiera Battleborn.


Wieści ze świata (System Shock, Armored Warfare, Battleborn, Mikrobus Helsing: Final Cut, Until Dawn) 23/9/2015 - wizerunek #3

Until Dawn dorobiło się 10 tys. stron scenariusza

W rozmowie z serwisem Kotaku scenarzyści Graham Reznick i Larry Fessenden ujawnili Cały szereg ciekawostek na Zadanie kulisów powstawania wielowątkowej fabuły w najnowszym dziele Nauka Supermassive Games. Przede wszystkim, dowiedzieliśmy się, że historię (a zwłaszcza dialogi) w Until Dawn rozpisano łącznie na 10 tysięcy stron – Blisko czym w finalnej wersji gry użyto wszystkiego tysiąca. Gdzie się podziała reszta? Jak najbardziej duża Grono wynika z faktu, że omawiana Wyroby była projektowana aż Na skutek cztery lata i przechodziła w tym czasie wielkie przeobrażenia. Wpierw miała być pierwszoosobową grą akcji z pierwiastkami przygodowymi, Ażeby Po jakimś czasie stać się horrorem na PlayStation 3, a w końcu trafić na Ryneczek w wersji na PlayStation 4. W międzyczasie Porządek był szlifowany, a duże zmiany w Zanim wymuszały takie czynniki Jeżeli chociażby Przeznaczenie techniki performance capture (skoro postacie dorobiły się wyrazistej ekspresji twarzy, można było „odchudzić” dialogi z wyrażeń informujących o emocjach bohaterów). Więcej ciekawostek znajdziecie w artykule na Kotaku.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…oraz najnowsze filmy:


Tagi: gry na świecie beta-testy daty premier / opóźnienia GOG.com kulisy produkcji Wieści ze świata
Skomentuj post: